Yorumlar Harmonica

 • Xeyale
  Aldım Harmonica ve hiç bu konuda pişman değilim! İlk gün o iştahı azaltır. Şimdi bana yeterli 2 tek güç, bir gün. Akşam yok yorgunluk, yok depresif durum gibi normal beslenme. Ben kilo verdim 7 kg, umarım sıfırlamak için aynı dersin sonunda.
  Harmonica
 • Κωνσταντίνος
  İçecek Harmonica sahip hoş bir tat. Kilo ile Harmonica kolay oldu. Ben değişmedi sadece gıda alışkanlıkları, mi ne oldu daha fazla su içmek ve snack ekmek ve sandviç. Sıfırlamak başardı 10 kg. Ama bir aradan sonra devam etmek istiyorum tabii. Sipariş ettim hala bekliyorum. Ben herkese tavsiye ederim.
  Harmonica
 • Αναστασία
  Ben her zaman olmak istedim ince, ama çocukken ailem beni sürekli beslenir. Onlar inanıyordu çocuğun iyi yemek. Sonunda ben de bitmiş 10. sınıf ağırlığı 95 kilo. Okula gittim ve gizlice alıyordum damla Harmonica. Başardı sıfırlamak 14 kilogram ay.
  Harmonica
 • Σοφία
  Ben her zaman şüpheci davranırdı tablet zayıflama. Ama Harmonica öldürdü benim şüphecilik gibi hazırlıklar. Doğumdan sonra beslenme ben aldım 16 kg. Hiçbir zaman spor ile bir çocuk, bu yüzden ben zaten her şeyi ile kabul etti. Ve sonra bu damla gördüm sonuç!
  Harmonica
 • Zeynep
  Bu ilk değil yağ yakıcı zorlar sürekli spor salonunda. Ben kursa koştu Harmonica ve en yüksek, koşmaya, ne zaman bir köpek ile yürüyor. Ama ben kilo verdim, sanki sürekli spor yapıyorum. Eksi 9 kg / ay. Teşekkürler geliştiriciler için bir araç için böyle bir mucize.
  Harmonica
Değerlendirme Harmonica
4.3
27