Kullanım talimatları Harmonica

Damlaları hızlı bir şekilde kilo 15 kg / ay. Malzemeler içerdiği zayıflama ürünleri elde etmek için izin verir, istenen etkiyi sağlar komple vücut üzerindeki etkileri. Kaldırır, açlık hissi ile formüle edilmiştir vücut vitaminler, çeşitli gruplar, yardımcı iyileşmek için vücut. İlaç yeteneğine sahip ortadan kaldırmak için bağırsak sorunları ve normalleştirmek iş yolu. Aracı geri dönüşüme yağ mevduat ve dönüştürür enerjiyi şarj eder bütün gün. Harmonica metabolizma hızlandırır, hem de emilimi protein. Vücuttan aşırı sıvı görüntüler.

Endikasyonları

Endikasyonları Harmonica

İsteyen herkes verebilir, vücudun eski formunu gerekir bakmak damla damla Harmonica zayıflama. İnsanlar yatkın, kilolu ve aşırı kilo.

Talimatlar nasıl kullanılır

Okumaya değer talimatı ile. Gerek erimesi için 20 damla bir bardak su veya başka bir sıvı. Sonra çözelti içme kahvaltı sırasında, hem de yatmadan önce. Sen-ebilmek almak ilaç Kıbrıs'ta. Bir süre istenilen sonucu elde etmek için - bir ay. Sonra danışmanlık, diyetisyen, Sen dersi tekrar zayıflama.

Kontrendikasyonları

İlaç Harmonica tavsiye değil yemek için insanlara salonuna 18-yaş arası. Ağır konjenital bir hastalık olması gerekir nedeni başarısızlık zayıflama ile bu damla.